Szanowni Państwo,

w naszej szkole działa psycholog szkolny, który służy wsparciem i pomocą zarówno uczniom, jak i rodzicom. Naszym priorytetem jest dobrostan uczniów oraz wspieranie ich rozwoju emocjonalnego i psychicznego, dlatego zachęcamy do korzystania z tej formy wsparcia.

Psycholog szkolny pomaga uczniom w:

• radzeniu sobie ze stresem i trudnościami emocjonalnymi,
  • rozwiązywaniu konfliktów z rówieśnikami,
  • pracy nad budowaniem pewności siebie i rozwijaniem umiejętności, interpersonalnych.
  • wsparciu w trudnych sytuacjach rodzinnych i osobistych.

Rodzice również mogą zwracać się do psychologa szkolnego w przypadku pytań, wątpliwości lub potrzebują porady w zakresie wychowawczym. Psycholog jest dostępny w wyznaczonych godzinach. Spotkania ustalone zostają poprzez dziennik Librus bądź pocztę email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Serdecznie zapraszam do kontaktu i korzystania z tej ważnej formy wsparcia dla Państwa dzieci.

Z poważaniem,

Waldemar Kruk