DYŻURY NAUCZYCIELI

w roku szkolnym 2023/2024

od 04.09.2023 r.

 

Imię i nazwisko

Dzień

Godzina

Miejsce

Maria Banasiak

czwartek

4 lekcja

pokój nauczycielski

Lucyna Biegaj

piątek

5 lekcja

IV

Anna Błoch

poniedziałek

6 lekcja

pokój nauczycielski

Danuta Busse

wtorek

4 lekcja

pokój nauczycielski

Krzysztof Chalasz

środa

4 lekcja

pokój nauczycielski

Edyta Dybała

poniedziałek

6 lekcja

pokój nauczycielski

Kinga Federowska

piątek

3 lekcja

pokój nauczycielski

Karolina Gapska

wtorek

3 lekcja

pokój nauczycielski

Małgorzata Grzebyta

poniedziałek

4 lekcja

Biblioteka

Krystyna Kalisz

wtorek

3 lekcja

pokój nauczycielski

Renata Kołodziejska

wtorek

2 lekcja

pokój nauczycielski

Katarzyna Kowalewska

wtorek

6 lekcja

pokój nauczycielski

Patryk Kuźmiak

wtorek

4 lekcja

pokój nauczycielski

Agnieszka Łagan

wtorek

2 lekcja

pokój nauczycielski

Natalia Maciejewska

czwartek

5 lekcja

pokój nauczycielski

Marika Makowska

poniedziałek

6 lekcja

pokój nauczycielski

Magdalena Mikołajczak

poniedziałek

4 lekcja

pokój nauczycielski

Izabela Okrzesik – Frąckowiak

czwartek

3 lekcja

pokój nauczycielski

Joanna Orzechowska

poniedziałek

1 lekcja

pokój nauczycielski

Irena Piotrowska

wtorek

3 lekcja

pokój nauczycielski

Marcelina Ptak

wtorek

6 lekcja

pokój nauczycielski

Danuta Rosochowata

wtorek

2 lekcja

pokój nauczycielski

Aneta Rutkowska – Forma

wtorek

3 lekcja

pokój nauczycielski

Marcin Rychlik

środa

5 lekcja

pokój nauczycielski

Paulina Rychlik

wtorek

6 lekcja

pokój nauczycielski

Karolina Schwarz

środa

4 lekcja

pokój nauczycielski

Barbara Sikora

wtorek

6 lekcja

pokój nauczycielski

Sylwia Sikora

wtorek

4 lekcja

pokój nauczycielski

Elżbieta Snella

wtorek

6 lekcja

pokój nauczycielski

Maciej Sosnowski

czwartek

2 lekcja

pokój nauczycielski

Bożena Szczepańska

poniedziałek

5 lekcja

pokój nauczycielski

Katarzyna Stefaniak – Mumot

środa

2 lekcja

pokój nauczycielski

Bartosz Szymczak

czwartek

5 lekcja

pokój nauczycielski

Sławomir Szymczak

wtorek

5 lekcja

pokój nauczycielski

Renata Tecław

środa

5 lekcja

biblioteka

Anna Więckowska

wtorek

4 lekcja

pokój nauczycielski

Grażyna Wróbel – Grzegorek

wtorek

3 lekcja

pokój nauczycielski

Magdalena Zwolińska - Wojewoda

poniedziałek

2 lekcja

pokój nauczycielski

 

DYREKTOR 

  • mgr Regina Dolna

WICEDYREKTOR

  • mgr Eugeniusz Forma

Logopeda

  • mgr Anna Błoch
  • mgr Katarzyna Kowalewska
  • mgr Grażyna Wróbel-Grzegorek

Pedagog szkolny

  • mgr Joanna Orzechowska

Pedagog specjalny

  • mgr Joanna Orzechowska

Gimnastyka korekcyjna

  • mgr Marcin Rychlik
  • mgr Bartosz Szymczak

Opiekun świetlicy

  • p. Małgorzta Grzebyta

Nauczyciel wspomagający

  • mgr Edyta Dybała
  • mgr Kinga Federowska
  • mgr Marika Makowska
  • mgr Renata Kołodziejska 
  • mgr Agnieszka Łagan

Edukacja wczesnoszkolna

  • mgr Anna Błoch
  • mgr Danuta Busse
  • mgr Karolina Gapska
  • mgr Katarzyna Kowalewska
  • mgr Danuta Rosochowata
  • mgr Paulina Rychlik
  • mgr Barbara Sikora
  • mgr Monika Turbańska

Edukacja informatyczna

  • mgr Maciej Sosnowski

Język angielski

  • mgr Krystyna Kalisz
  • mgr Marcelina Ptak
  • mgr Barbara Sikora
  • mgr Katarzyna Kowalewska

 

Rewalidacja

  • mgr Marika Makowska
  • mgr Danuta Rosochowata
  • mgr Marcin Rychlik
  • mgr Paulina Rychlik
  • mgr Magdalena Ryżek
  • mgr Elżbieta Snella
  • mgr Renata Tecław
  • mgr Grażyna Wróbel-Grzegorek

Terapia pedagogiczna

  • mgr Danuta Busse
  • mgr Magdalena Mikołajczak
  • mgr Joanna Orzechowska

Biologia

  • mgr Magdalena Mikołajczak
  • mgr Sławomir Szymczak

Chemia

  • mgr Marta Fręś
  • mgr Patryk Kuźmiak

Fizyka

  • mgr Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Geografia

  • mgr Elżbieta Snella

Historia

  • mgr Eugeniusz Forma
  • mgr Aneta Rutkowska - Forma
  • mgr Anna Więckowska 

Informatyka

  • mgr Maciej Sosnowski
  • mgr Bartosz Szymczak

Język angielski

  • mgr Krystyna Kalisz
  • mgr Marcelina Ptak
  • mgr Barbara Sikora
  • mgr Katarzyna Kowalewska

Język niemiecki

  • mgr Karolina Schwarz

 

 

 Język polski
  • mgr Magdalena Mikołajczak
  • mgr Aneta Rutkowska - Forma
  • mgr Magdalena Ryżek
  • mgr Sylwia Sikora

Matematyka

  • mgr Irena Piotrowska
  • mgr Magdalena Zwolińska-Wojewoda

Muzyka

  • mgr Krzysztof Chalasz

Plastyka

  • mgr Elżbieta  Snella

Przyroda

  • mgr Paulina Rychlik

Religia

  • p. Anna Domina
  • mgr Natalia Maciejewska

Technika

  • mgr Marcin Rychlik

Wychowanie fizyczne

  • mgr Marcin Rychlik
  • mgr Bartosz Szymczak
  • mgr Sławomir Szymczak

Wychowanie do życia w rodzinie

  • mgr Danuta Busse

Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Anna Więckowska