"Programy rozwojowe szkół podstawowych w gminie Wieleń"

Od maja 2013r. nasza szkoła przystąpiła do projektu pn. "Programy rozwojowe szkół podstawowych w gminie Wieleń" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W projekcie wzięło  udział 246 uczniów klas IV - VI. Realizacja projektu zakończy się 30.04.2015r. W ramach projektu realizowane były zajęcia pozalekcyjne dla klas IV - VI:

• Dodatkowe zajęcia dla uczniów ukierunkowane na rozwój kompetencji kluczowych, ze szczególnym uwzględnieniem komputerowych (w tym korzystanie z Internetu), języków obcych, przedsiębiorczości, nauk przyrodniczo - matematycznych.
  • Dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze oraz specjalistyczne służące wyrównywaniu dysproporcji edukacyjnych.

Rodzaje zajęć

Zadanie 1

• Zajęcia komputerowe
  • Zajęcia językowe (j. angielski)