Grono pedagogiczne





Dyżury pedagogiczne nauczycieli
w roku szkolnym 2018/2019

obowiązuje od 03 września 2018r.


Lp. Nazwisko i imię Dzień Godzina Miejsce
1.        Banasiak Maria środa 9.55-10.40 pokój nauczycielski
2.        Baron Anna poniedziałek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
3.        Busse Danuta poniedziałek 10.50-11.35 sala nr IV
4.        Chalasz Krzysztof środa 8.00-8.45 pokój nauczycielski
5.        Dolna Grażyna środa 7.30-8.00 Pokój nauczycielski
6.        Domina Anna piątek 12.45-13.30 pokój nauczycielski
7.        Filoda Ewa wtorek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
8.        Fobka Barbara środa 10.50-11.35 pokój nauczycielski
9.        Fręś Marta czwartek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
10.    Grzebyta Robert wtorek 13.40-14.25 pokój nauczycielski
11.    Heppner Paweł piątek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
12.    Kaźmierczak Maria piątek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
13.    Maciejewska Natalia piątek 11.45-12.30 pokój nauczycielski
14.    Mikołajczak Magdalena wtorek 10.50-11.35 pokój nauczycielski
15.    Okrzesik-Frąckowiak Izabela środa 7.30-8.00 sala nr 5
16.    Paszczyńska Małgorzata piątek 11.45-12.30 pokój nauczycielski
17.    Piotrowska Irena czwartek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
18.    Ptak Marcelina czwartek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
19.    Rosochowata Danuta środa 10.50-11.35 pokój nauczycielski
20.    Rutkowska-Forma Aneta środa 8.55-9.40 sala nr 4
21.    Rychlik Marcin czwartek 11.45-12.30 pokój nauczycielski
22.    Rychlik Paulina środa 9.55-10.40 pokój nauczycielski
23.    Ryżek Magdalena piątek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
24.    Schwarz Karolina wtorek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
25.    Sikora Barbara piątek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
26.    Sikora Sylwia poniedziałek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
27.    Słabig Arkadiusz poniedziałek 7.45-8.00 sala nr 3
28.    Sosnowski Maciej czwartek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
29.    Snella Elżbieta Piątek 12.45-13.30 sala nr III
30.    ks. Stawski Maciej piątek 13.40-14.25 pokój nauczycielski
31.    Stróżyńska Alina wtorek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
32.    Szymczak Bartosz czwartek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
33.    Szymczak Sławomir czwartek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
34.    Tecław Elżbieta wtorek 12.45-13.30 sala nr 25
35.    Wróbel-Grzegorek Grażyna wtorek 10.50-11.35 pokój nauczycielski
36.    Zwolińska-Wojewoda Magdalena piątek 8.55-9.40 pokój nauczycielski


Wychowawstwa
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu
rok szkolny 2018/2019

Lp. Klasa sala wychowawca
1.   I a 21 P. Rychlik
2.   I b 19 B. Fobka
3.   II a 20 M. Banasiak
4.   II b 17 M. Paszczyńska
5.   II c 16 D. Rosochowata
6.   III a IV D. Busse
7.   IV a 15 B. Sikora
8.   IV b 3 B. Szymczak
9.   IV c 25 E. Tecław
10.   IV d 1 M. Kaźmierczak
11.   V a 13 K. Kalisz/ zast. J.Orzechowska
12.   V b 10 I. Piotrowska
13.   V c 14 M. Ptak
14.   V d 4 A.Rutkowska - Forma
15.   VI a 8 M. Ryżek
16.   VI b 12 M. Rychlik
17.   VII a 9 M. Zwolińska - Wojewoda
18.   VII b 2 M. Mikołajczak
19.   VIII a 5 G. Wróbel - Grzegorek
20.   VIII b 7 S. Szymczak
21.   OS 4-6 II A.Baron
22.   OS 7-8 III E. Snella

Sale numer I, II, IV znajdują się w małym budynku szkoły przy ul. Nowe Miasto 25



DYREKTOR - mgr Regina Dolna
WICEDYREKTOR - mgr Eugeniusz Forma

Logopeda
mgr Anna Błoch
mgr Agata Ryżek


Pedagog szkolny
mgr Joanna Orzechowska

Bibliotekarz
mgr Bożena Szczepańska

Biologia
mgr Magdalena Mikołajczak
mgr Sławomir Szymczak

Chemia
Marta Fręś


Edukacja wczesnoszkolna
mgr Maria Banasiak
mgr Danuta Busse
mgr Barbara Fobka
mgr Małgorzata Paszczyńska
mgr Danuta Rosochowata
mgr Paulina Rychlik

Fizyka
mgr Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Geografia
mgr Elżbieta Snella


Gimnastyka korekcyjna
mgr Marcin Rychlik

Historia
mgr Eugeniusz Forma
mgr Robert Grzebyta
Język angielski
mgr Krystyna Kalisz
mgr Marcelina Ptak
mgr Barbara Sikora
mgr Alina Stróżyńska
Język niemiecki
mgr Karolina Schwarz

Język polski
mgr Magdalena Mikołajczak
mgr Aneta Rutkowska - Forma
mgr Magdalena Ryżek
mgr Sylwia Sikora

Matematyka
mgr GrażynaDolna
mgr Regina Dolna
mgr Irena Piotrowska
mgr Magdalena Zwolińska-Wojewoda

Muzyka
mgr Krzysztof Chalasz

Opiekun świetlicy
p. Małgorzta Grzebyta
mgr Elżbieta Tecław

Plastyka
mgr Elżbieta Tecław

Przyroda
mgr Maria Kaźmierczak

Religia
p. Anna Domina
mgr Natalia Maciejewska
ks. mgr Maciej Stawski

Rewalidacja
mgr Anna Baron
mgr Ewa Filoda
mgr Maria Kaźmierczak
mgr Danuta Rosochowata
mgr Marcin Rychlik
mgr Paulina Rychlik
mgr Magdalena Ryżek
mgr Elżbieta Snella
mgr Grażyna Wróbel-Grzegorek

Wychowanie fizyczne
mgr Marcin Rychlik
mgr Bartosz Szymczak
mgr Sławomir Szymczak
mgr Grażyna Wróbel-Grzegorek

Zajęcia komputerowe
mgr Maciej Sosnowski
mgr Bartosz Szymczak

Zajęcia techniczne
mgr Małgorzata Paszczyńska
mgr Marcin Rychlik


Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Danuta Busse
Wiedza o społeczeństwie
dr Arkadiusz Słabig