Finał Turnieju Powiatowego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

W piątek 9 marca br., w Hali Sportowo- Widowiskowej w Wieleniu odbył się Finał Powiatowego Turnieju „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” dziewcząt U-12 rocznik 2006/2007.

Do rywalizacji w finałowym turnieju z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego przystąpiły cztery drużyny: SP 1 Wieleń, SP 2 Trzcianka Sportowa , SP 2 Trzcianka rocz. 2006, SP Drawsko. Turniej rozegrano systemem ”każdy z każdym”, a sędzią głównym był Pan Sławomir Szymczak. Zawody rozgrywane były w duchu „fair – play” i dostarczyły wielu sportowych emocji. Nasze dziewczęta po porażce z SP Drawsko szybko zrehabilitowały się i wygrały dwa kolejne pojedynki z drużynami z Trzcianki po 2:0 i ostatecznie zajęły dobre drugie miejsce w turnieju.

Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu, a zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Marcin Rychlik i Sławomir Szymczak.

Turniej odbył się dzięki wsparciu Rady Rodziców, która ufundowała puchary i dyplomy dla uczestników.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w rozgrywkach wojewódzkich.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. SP Drawsko 7 pkt
2. SP 1 Wieleń 6 pkt
3. SP 2 Trzcianka 2006 4 pkt
4. SP 2 Trzcianka Sportowa 2007 0 pkt.

Skład SP 1 Wieleń : Julia Sobek, Marika Makuch, Maria Fabiszak, Emilia Koza, Marta Szrama, Julia Myszkowska, Michalina Bogacz, Patrycja Rutkowska, Natalia Błażejewska, Alicja Ostrowska.
Opiekun: Marcin Rychlik.

Marcin Rychlik